• info@dbgumrukleme.com
  • +90 212 213 18 13

DB Gümrük Müşavirliği

1984 yılında Hikmet Bulut ve Kasım Demir tarafından bir adi ortaklık olarak Tez Gümrükleme adı ile kurulan şirketimiz, 2009 yılından itibaren DB Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Dış Ticaret işlemlerinde sanayici, ihracatçı ve ithalatçı firmalara, gümrükleme ve danışmanlık hizmeti veren biz "Gümrük Müşavirleri" gerek teknoloji, gerek bilgi, gerekse de ülkemizin gündemi konularında kendimizi devamlı yenilemek ve güncel tutmak zorundayız.

DB Gümrük Müşavirliği ailesi olarak, müşteri odaklı ve güncel iş anlayışımızla, bir iş ortağımız olarak değerlendirdiğimiz siz müşterilerimize, en güvenilir, en ekonomik, en hızlı ve en uygulanabilir çözümler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Thumb

Misyonumuz & Vizyonumuz

Kanunlar çerçevesinde azami derecede müşterilerimizin menfaatlerini korumak.

Müşterilerimizi rakiplerimizden ayrılıkçı kılmak için verdiğimiz hizmetin kalitesini devamlı artırmak ve geliştirmek. İşlemleri kanun, tüzük, kararname, yönetmelik, tebliğ, genelge ve talimatlara uygun olarak yapmak.

Zamanında ve doğru bilgi akışını sağlamak. Mesleğimizin etik değerlerini korumak. Her zaman azami performans sağlamak. Zamanı ve bilgiyi doğru kullanmak.

Müşterilerimize her zaman en hızlı, en güvenilir, en doğru, en güncel, en ekonomik ve en kaliteli hizmet sunmak.

Sektörün en saygın kurumlarından birisi olarak kalmak. Mevzuatta ve teknolojide güncel kalarak hizmet kalitesini devamlı en üst düzeyde tutmak. Her zaman sorumlu olmak. Takım çalışmasına inanmak. Sürekli gelişmeyi hedeflemek.

Organizasyon Şemamız

Thumb

Referanslarımız

1984'den bu güne dek; ilaç, otomotiv, hızlı tüketim, kimya, gıda, makine, imalat, elektronik, leasing gibi sektörlerde ulusal ve global sektör lideri firmalara hizmet vermekteyiz.